Поводом Дана библиотекара Црне Горе, у свечаној сали Националне библиотеке „Ђурђе Црнојевић“ на Цетињу, 27. децембра 2019. године, одржана је Скупштина Удружења библиотекара ЦрнеГоре. Програм Скупштине, осим стручних излагања библиотекара и подношења Извјештаја о раду Управног одбора УБЦГ, обухватиоје и избор органа Удружења (Надзорни одбор и Суд части), који ће пратити и надзирати рад Управног одбора Удружења. Том приликом за чланове Надзорног одбора изабрани су: Ђурђа Мартиновић из Националне библиотеке ЦрнеГоре „Ђурђе Црнојевић“ Цетиње, Софија Јеловац из Народне библиотеке „Стеван Самарџић“ Пљевља и Ардита Рама из Народне библиотеке „Мирко Срзентић“ Улцињ. У Суд части су изабрани: Милорад Миловић из Националне библиотеке Црне Горе, Мила Баљевић из Народне библиотеке Будва и Оливера Тодоровић из Библиотеке Црногорске академије наука и умјетности Подгорица. Након радног дијела Скупштине, библиотекари су имали прилику да обиђу изложбу „Печати из фондова Дворског архива“, која је приређена у Црногорској галерији умјетности „Миодраг Дадо Ђурић“ на Цетињу.