Поводом Свјетског дана поезије, Народна библиотека „Стеван Самарџић“ 23. марта уприличила је књижевно вече, на коме је представљена збирка поезије Даре Радојевић „Хлебна душа“. Пјесникиња Радојевић живи и ради у Горњем Милановцу. Добитник је више књижевних награда, учесник на бројним међународним књижевним манифестацијама, као и оснивач и први предсједник књижевног друштва „Запис“ из Горњег Милановца. До сада је објавила збирке пјесама: „Јасика у храстовој шуми“, „Писмо сестри“, „Огрлица“, „Вољења“, „Хоћу више“, „Вез мјесечевом срмом“ и „Хлебна душа“. Пјесникиња је изразила посебну захвалност Библиотеци на позиву, рекавши том приликом нешто више о својим пјесмама. О промовисаној књизи говорио је завичајни писац, Зоран Раонић, док је о укупном стваралаштву пјесникиње говорила Ђина Бајчета, директорка Библиотеке. Стихове промовисане збирке казивала је библиотекарка Софија Јеловац, која је и модератор вечери. Промоција је одржана у сали СО Пљевља, пред бројном читалачком публиком.